Program MDM

Aktualności

27.03.2019

Nowe zdjęcia

Piszą o nas po raz kolejny

Szansa na znalezienie zatrudnienia na miejscu

Deweloper MR Sub 19 Sp. z o.o. sumiennie podchodzi do kwestii wyboru lokalizacji dla swoich inwestycji. Bierze pod uwagę nie tylko dostęp do podstawowej infrastruktury czy połączeń komunikacji miejskiej ale myśli także o wygodzie szybkiego dojazdu do pracy. Jeżeli poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł wygodnie mieszkać ze swoimi najbliższymi a jednocześnie wszędzie będziesz mieć blisko, to koniecznie sprawdź ofertę Osiedla Morena.

Miejsce przyciąga uwagę atrakcyjną architekturą oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami technologicznymi, Jednocześnie zostało zlokalizowane w okolicy, która ma dużo do zaoferowania. Środa Wielkopolska położona jest w odległości 32 km od Poznania ale na jej terenie, mają siedzibę liczne zakłady produkcyjne (z Volkswagenem i Solarisem na czele). Bogate zaplecze handlowo – usługowe czy znakomite połączenia z okolicznymi ośrodkami miejskimi (Jarocin, Ostrów Wielkopolski) gwarantują dostęp do wielu miejsc pracy, nie wymagających żmudnych dojazdów, marnujących Twój cenny czas. Dodatkowym atutem Środy Wielkopolskiej jest to, że na jej terenie obowiązuje bezpłatna komunikacja miejska.

Atrakcyjne zaplecze edukacyjne, zaspokajające potrzeby wszystkich grup wiekowych, liczne ośrodki sportowe, punkty usługowe i bogata sieć sklepów sprawiają, że okolica cieszy się dużą popularnością wśród osób, unikających przytłaczającego zgiełku i tłoku jaki panuje w Poznaniu. Pozwala prowadzić wygodny, miejski tryb życia w znacznie spokojniejszej atmosferze.

Źródło

 

Piszą o nas

Rozwinięta infrastruktura

MR Sub 19 to firma, która odpowiedzialnie podchodzi do kwestii maksymalnie szerokiego zaspokojenia potrzeb swoich klientów, zapewniając im wysoką jakość świadczonych usług oraz możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych. Nie inaczej jest także w przypadki inwestycji Osiedle Morena

 

Deweloper skrupulatnie dobiera lokalizację inwestycji w taki sposób, by w pełni zaspokajała te codzienne, jak i mniej typowe potrzeby mieszkańców. Położone w Środzie Wielkopolskiej osiedle oddalone jest od Poznania o 23 km, a niezbędną infrastrukturę oferuje na wyciągnięcie ręki. Sprawne połączenie z pobliskimi miastami oraz możliwość szybkiego poruszania się po całym regionie zapewnia swobodę dojazdu do pracy. Po terenie Środy Wielkopolskiej można swobodnie poruszać się dobrze zorganizowaną komunikacją miejską, która jest bezpłatna. 

 

Okolica obfituje także w ciekawą infrastrukturę wypoczynkową. Jeziora, trasy rowerowe, joggingowe i plaża. Zaplecze edukacyjne oraz handlowo-usługowe także ma do zaoferowania bogaty zakres udogodnień. Mieszkając w otoczeniu takiej infrastruktury, zapewnisz swoim najbliższym idealne warunki do rozwoju i odpoczynku, ciesząc się jednocześnie przyjazną okolicą, która będzie inspirowała do działania. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty i przekonaj, że powstała ona właśnie z myślą o Twoich potrzebach. Pora na ruch w kierunku spełnienia marzeń. 

Źródło

31.07.2018

20.06.2018

19.06.2018

18.06.2018

15.06.2018

14.06.2018

22.04.2018

25.11.2017

Jeszcze nowsze :)

25.11.2017

Kolejne zdjęcia

13.11.2017

Wygląda coraz lepiej :)

21.09.2017

Całość nabiera już kształtów :)

18.05.2017

Budynki rosną w oczach :)

8.05.2017

Ruszyła sprzedaż mieszkań.
Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży  oraz do odwiedzenia naszego profilu facebook’owego!
 

11.04.2017 

Budowa ruszyła pełną parą!